dekoracje łazienkowe

Dekoracje kupujemy do każdego pomieszczenia w domu, czy jest to salon czy kuchnia, ale czy zdarza się nam zapomnieć pomyśleć o łazience. Okazuje się, że tam również spędzamy dość sporą ilość czasu, więc warto aby to miejsce również było estetyczne, ale i funkcjonalne. Co powinno znaleźć się w łazience? Na jakie dekoracje postawić?

Przeczytaj też: https://www.plotki.pl/dekoracje-do-lazienki/

Organizacja w łazience – jak to zrobić?

Doskonałym rozwiązaniem na organizacje łazienki są półki. Możecie zamontować je za pomocą śrub w fugi, lub jeśli obawiacie się tego, możecie poprosić kogoś bardziej doświadczonego i postawić na półki wiszące. Takie półki należy zrobić z kawałka deski pokrytej bejcą oraz kawałka sznurka.

Idealną metodą na tanie zwiększenie miejsca do organizacji w łazience jest także regał. Nie jest to spory wydatek, najzwyklejszy drewniany regał można kupić w IKEI już za około 45 zł. Dobrze jest jednak pamiętać, aby taki mebel zabezpieczyć go przed wilgocią oraz parą. Na takim regale możecie ustawić wazonik ze sztucznymi kwiatami, ułożyć ładnie ręczniki, a także postawić drobne dekoracje dedykowane do łazienki.

Dekoracje do łazienki

Teraz coś ładnego i praktycznego w jednym. Jeśli posiadacie pralkę pakowaną od boku, możecie być szczęśliwi! Macie kolejne miejsce do przechowywania środków piorących lub innej chemii. Jeśli nie podoba się wam ich wygląd, możecie śmiało przepakować je do ładnych ozdobnych koszyczkach lub słoiczków.

Aranżacja łazienki

Lustro to atrybut każdej łazienki. Nie musi być ono jednak nudne. Świetnie do tego sprawdzi się podświetlenie, jakie stosuje się do dekoracji toaletek. Takie lustro z pewnością wygląda efektywnie, ładnie, a dodatkowo posłuży jako oświetlenie np. przy goleniu czy nakładaniu makijażu. Dodatkowo może służyć ona jako jedyne zapalone światło w łazience, do tego zapalany świeczki, a w wannę nalewamy wodę, w ten sposób mamy perfekcyjnie przygotowaną romantyczną kąpiel w klimatycznym miejscu. 

Zobacz też: http://www.maleacieszy.pl/jak-urzadzic-przytulne-mieszkanie-kilka-prostych-sposobow/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ