Fun Surf - ucz się od profesjonalistów

Nauka windsurfingu może być niezłym ,,funem’’, którego dostarczy Wam grono zakręconych na punkcie sportów wodnych instruktorów Fun Surf, chcących dzielić się ponad 20 letnim doświadczeniem szkoły i swoją pasją.

Początki Fun Surfu nie były łatwe. Szkoła była jedną z pierwszych na Półwyspie Helskim i zaczynała od kilku desek i pędników. Dziś ma dwie duże bazy –  w  samych Chałupach i 5 km od Władysławowa na campingu Polaris.
Pomysł założenie szkoły zrodził się z pasji instruktora i byłego zawodnika Maćka Witkiewicza, wspieranego przez zespół zaprzyjaźnionych instruktorów.

Szkoła proponuje pełen pakiet szkoleń – zaczynając od tygodniowych kursów grupowych, przez obozy studenckie i indywidualne szkolenia, kończąc na kitesurfingu i wypożyczani sprzętu windsurfingowego, a dla mało zdecydowanych również multi-surfing, dzięki czemu możesz spróbować czterech aktywności jakimi są: windsurfing, kitesurfing, surfing i sup, czyli relaks na desce z wiosłem. Oferta dostosowana jest do wszystkich grup wiekowych – dzieci, młodzieży, studentów i dorosłych.  Zapewniają nie tylko kursy na różnych poziomach zaawansowania, ale też możliwość zrobienia patentu VDWS oraz uprawnień instruktora windsurfingu.

Z oferty Fun Surf można skorzystać nie tylko na Półwyspie Helskim podczas wakacji i przed sezonem, kiedy to Zatoka Płucka jest mniej oblegana i ceny są bardziej przystępne, ale także przez cały rok. Fun Surf oferuje wyjazdy na zagraniczne spoty – grupowe windsurfingowe i kitesurfingowe z Fun Surfowym instruktorem oraz wyjazdy indywidualne. 

Do dyspozycji w dwóch bazach na Półwyspie Helskim jest ponad sto kompletów sprzętu markowych firm, którego nie powstydziły się największe bazy na świecie. Tuż obok szkoły Fun Surf w Chałupach jest SurfShop, który oferuje sprzęt nowy i używany w dobrej cenie oraz akcesoria do windsurfingu i kitesurfingu.

Jednak to nie sprzęt tworzy klimat. Tworzy go wykwalifikowana kadra. Wystarczy przeczytać informacje o ludziach tworzących Fun surf na www.windsurfing.com.pl, żeby przekonać się, że można się od nich nie tylko nauczyć windsurfingu, ale zdobyć nową pasję. Większość z nich jest zafascynowana windsurfingiem od dziecka i ma kilkunastoletnie doświadczenie. Cześć pasjonuje się więcej niż jednym sportem. Bycie instruktorem to dla nich nie tylko praca, ale i sposób na życie. Jest to młody i energiczny team, który można określić jako nałogowców w pływaniu i uczeniu pływania na deskach. W zimie często szkolą narciarzy i snowboardzistów, bądź wyjeżdżają uczyć na najlepszych spotach świata.

Jeśli nauka windsurfingu to tylko z Fun Surf sprawdź koniecznie!.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ