regały magazynowe

Mając magazyn warto jest zaopatrzyć się w regały magazynowe firmy HHL. Jest to firma, która ma w swojej ofercie różne rodzaje regałów do magazynu, Oferujemy regały, które spokojnie pomieszczą towary o dużych, jak i średnich rozmiarach.

Regały są solidne i odporne na zniszczenia. Dysponujemy dziewięcioma różnymi długościami belek do regałów magazynowych. Rekomendowana  długość belki to 1800 mm, jednak nie jest to wyznacznik. Osiem pozostałych długości, jakie znajdziesz na naszej stronie to: 950, 1150, 1350, 1850, 2250, 2400 i 2700 mm. Dzięki, temu, że mamy ogromny wybór belek, każdy znajdzie idealny rozmiar do swojego regału.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, mamy także różne stopnie wysokości ram regałowych. Dostępne są w następujących rozmiarach: 2000, 2500, 3000 oraz 4000. Daje to dużo możliwości, by dopasować w swoich magazynach odpowiednią wysokość. Można zamówić kilka różnych rozmiarów wysokości regałów magazynowych, żeby mieć odpowiednie miejsce na magazynowanie swoich produktów. Ważną cechą takich regałów jest też ich głębokość. Inaczej trzeba dopasować regał do na przykład kosiarki, a inaczej do pudełka z butami. Dlatego w naszej ofercie mamy do dyspozycji różne rodzaje głębokości. Dysponujemy następującymi głębokościami 400, 500, 600, 800, 1000 i 1200 mm.

Nasz sklep z regałami magazynowymi https://hhl-regaly.pl/ na swojej stronie pokazuje wszystkie swoje produkty, tak abyś mógł mieć wyobrażenie, jak będą wyglądać dane regały. Ważną kwestią przy wyborze regałów magazynowych z naszej strony, jest to, że mamy  bardzo krótki czas oczekiwania na  dostawę. Jest to przeważnie od 5 do 10 dni roboczych. Dzięki temu szybko możesz załadować swój magazyn. Dodatkowo także dodajemy 2 sztuki belek zabezpieczających do regałów magazynowych dostawnych oraz do regału magazynowego 2 sekcje.

W ofercie mamy także dodatki do regałów magazynowych, dzięki czemu będziesz mógł kupić wszystko za jedną przesyłkę i będzie to dostarczone razem pod wskazany adres. Wysyłamy swoje produkty na całą Polskę. W razie jakichkolwiek pytań, które nasuną ci się przed zakupem naszego towaru bądź w trakcie jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz skontaktować się z nami od poniedziałku do czwartku, w godzinach od 8 do 16. W piątek pracujemy do 15,30. Możesz do nas napisać na maila albo skontaktować się telefonicznie. Nasza wyszkolona kadra pracownicza chętnie pomoże Ci rozwiązać Twoje wątpliwości. Możesz także skorzystać z formularza, który znajduje się na naszej stronie. Wystarczy, że podasz swojego maila i numer telefonu, a my skontaktujemy się z Tobą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ