Czas wolny wielu z nas pożytkuje na gry komputerowe. Osobiście nie widzę w tym nic złego, gdyż dobra gra komputerowa nie tylko dostarcza wielu godzin wspaniałej rozrywki, ale także rozwija, uczy i zapoznaje z wieloma interesującymi historiami. Możemy tylko odczuwać narodową dumę, ponieważ za jedną z takich produkcji są odpowiedzialni nasi rodacy ze studia CD Project RED – to właśnie oni stworzyli trzyczęściowego Wiedźmina. I chwała im za to!
Nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, ale Wiedźmin jest naszym najlepszym towarem eksportowym – do tego stopnia, iż były już prezydent Bronisław Komorowski podarował egzemplarz drugiej części gry prezydentowi USA Barackowi Obamie, gdy ten odwiedzał nasz kraj! Wiedźmin zbiera znakomite recenzje, zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Nie ma w nich ani krztyny przesady; to gra, którą będziemy chwalić się jeszcze przez długi czas.
Każdy z nas powinien w wolnej chwili odpalić urządzenie multimedialne i zagłębić się we wspaniały świat, oparty na prozie Andrzeja Sapkowskiego. Producenci stanęli na wysokości zadania; uniwersum dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach, każda z postaci ma swój własny, unikalny charakter, fabuła porywa i przykuwa do fotela, nie chcąc puścić nawet po parogodzinnej sesji. Z pewnością minusem produkcji są spore wymagania systemowe, którym nie sprosta każdy powszechny pecet.
Jeżeli interesujesz się multimedialną rozrywką, zapoznanie się z Wiedźminem powinno być dla ciebie połączeniem dwóch rzeczy – przyjemnością i obowiązkiem!

okser.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ