Co jesc na diecie?

Przybrać na wadze można dosłownie w ciągu dwóch czy trzech tygodni, podczas gdy zrzucenie takiej samej ilości kilogramów trwa zazwyczaj znacznie dłużej. Trudno więc zdobyć w sobie na tyle dużo motywacji, aby w ogóle przejść na taką niskokaloryczną dietę i wytrzymać na niej przynajmniej parę miesięcy, aby uporać się z przynajmniej połową swojej nadwagi. Co jesc na diecie, by nie odczuwać zbyt dużego głodu i jednocześnie chudnąć? Istnieje kilka takich wartościowych produktów, które w okresie redukcji sprawdzają się szczególnie dobrze.

Pierwszy z nich, a raczej pierwsze z nich to warzywa. W Polsce mamy ich pod dostatkiem, bo nieraz sami uprawiamy je w swoich ogródkach, a jednak gdy już nawet uwzględniamy je w swoim jadłospisie, rzadko kiedy sięgamy po ich większe ilości. Na porannych kanapkach lądują dwa, maksymalnie trzy plasterki pomidora. Do obiadu dodajemy dosłownie ociupinkę sałatki, a gdy wieczorem dopadnie nad mały głód, sięgamy po kilka marchewek. Łącznie w ciągu dnia tych warzyw nie ma zbyt wiele, a są one produktami wspaniale nasycającymi apetyt, składającymi się głównie z samej wody i minimalnej ilości kalorii. Jedzmy je więc do woli i bez żadnych obaw o swoją sylwetkę. Po tygodniu takiego żywienia sami poczujemy się lepiej, zaczniemy mieć więcej energii, a wygląd naszej skóry zdecydowanie się poprawi.

Co jesc na diecie? Na pewno warzywa, ale za każdym razem powinniśmy je czymś uzupełnić – chudym mięskiem, rybką oraz źródłem węglowodanów, czyli kaszą, makaronem albo ryżem.

guzikcidotego.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ