Huawei Mate 30 Series - pierwsze wrażenia

Huawei zaprezentował ostatnio nową serię HUAWEI Mate 30 na ekskluzywnej imprezie w Monachium. HUAWEI Mate 30 wyznacza nowe standardy w każdej dziedzinie, od estetyki poprzez inżynierię sprzętową i innowacje w oprogramowaniu, jest pierwszym na świecie smartfonem 5G drugiej generacji i reprezentuje „szczyt rozwoju technologii mobilnej”.

Dzięki 32-letniemu doświadczeniu Huawei w technologiach komunikacyjnych i dekadzie innowacji w projektowaniu, HUAWEI Mate 30 ma unikalny wygląd, który idzie w parze z atrakcyjną konstrukcją od krawędzi do krawędzi, która zakrzywia się pod kątem 88 stopni, aby zmaksymalizować obszar wyświetlania. Ale to zachowuje coraz bardziej datowane notch projekt dla jego przedniej matrycy aparatu.

Inspiracje

Mówi się, że jest inspirowany przez zasady projektowania minimalizmu, HUAWEI Mate 30 Series wyróżnia się wśród wielu dzisiejszych flagowców, które zostały przesuwając się w kierunku wszystkich ekranów i pinhole / wycięcia wyświetlaczy. Seria Mate 30 wyposażona jest w wyświetlacz OLED „HUAWEI Horizon Display”, który oferuje wciągające wrażenia wizualne. Wyposażono go również w technologię Acoustic Display Technology, która dostarcza wysokiej jakości dźwięk poprzez ekran emitujący dźwięk. Mate 30 Pro wprowadza funkcję interakcji Side-touch (widzieliśmy już podobne próby w tym zakresie od Sony w przeszłości), aby zastąpić boczne przyciski głośności niewidocznymi wirtualnymi klawiszami. Myślimy, że jest to ryzykowny wybór, ale czekamy, aby zobaczyć, jak to działa. Funkcja ta pozwoli również użytkownikom dostosować pozycję klawiszy głośności po obu stronach urządzenia, co może być impulsem dla osób z mniejszymi rękami.

HUAWEI Mate 30 Series – Aparat

Słynący z fotografii mobilnej Huawei ma spore oczekiwania w stosunku do tego wydania. Mają nadzieję sprostać wysokiej poprzeczce postawionej przez poprzednie urządzenia dzięki zintegrowanemu poczwórnemu aparatowi, który zawiera 40-megapikselową kamerę „SuperSensing Cine Camera” oraz podwójny aparat główny (16MP ultra-szerokokątny + 8MP teleobiektyw). HUAWEI Mate 30 Pro posiada czterokamerowy system z 40MP Cine Camera, 40MP SuperSensing Camera, 8MP Telephoto Camera oraz 3D Depth Sensing Camera. Oba zestawy są mocne. Zainteresowany większa ilością recenzji telefonów? https://techpolska.pl/ dotarczy ich więcej.

Kamera SuperSensing Cine Camera jest podwójną kamerą główną, która posiada duży sensor o rozmiarze 1/1.54 cala z wysokim maksymalnym Video ISO wynoszącym 51200, aby nagrywać filmy z rozszerzonym zakresem dynamiki przy 4K/60fps, jak również ultra slow-motion przy najwyższym poziomie 7680 fps. https://techpolska.pl/ podejrzewa, że liczba fps może być literówką w ogłoszeniu przedpremierowym, ponieważ 1000fps jest więcej niż wystarczające dla większości sytuacji w świecie rzeczywistym. Obsługuje również 4K Low-light Ultra-wide wideo poklatkowe. HUAWEI Mate 30 Pro oferuje również możliwości pro-bokeh podczas nagrywania. Dodatkowo, drugi z podwójnego systemu kamer jest 1/1.7-calowy HUAWEI SuperSensing Camera jest twierdził, aby przyciągnąć 40% więcej światła, obiecując silne działanie w warunkach słabego oświetlenia z imponującym zakresem czułości ISO 409,600.

Obiektyw

Teleobiektyw HUAWEI o rozdzielczości 8MP oferuje 3-krotny zoom optyczny, 5-krotny zoom hybrydowy oraz 30-krotny zoom cyfrowy. Optyczna stabilizacja obrazu (OIS) + AI stabilizacja (AIS) i 3D Depth Sensing, uzupełniają pakiet czyniąc HUAWEI Mate 30 Series bardzo wszechstronnym smartfonem do fotografii i wideografii. Przedni aparat 3D Depth Sensing zapewnia efekty pro-bokeh, wykorzystując informacje o głębi ostrości do robienia zdjęć selfie i portretów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ