Jakie kosmetyki stosować do pielęgnacji peruki?

0
1236

Wiele osób zwraca się do nas z tym pytaniem, bowiem nie są one świadome jakich produktów używać, aby utrzymać perukę przez możliwie jak najdłuższy czas w doskonałej kondycji, jednocześnie nie narażając jej na uszkodzenia. Naszym zdaniem jest to jak najbardziej uzasadniona troska o posiadany wyrób – każdy z nas bowiem chciałby, aby służył nam przez kolejne miesiące lub nawet lata bez większych problemów. Niniejszy artykuł powstał w celu rozwiania wątpliwości naszych konsumentów oraz udzielenia im istotnych wskazówek.

Przede wszystkim pamiętajmy, że jeżeli zdecydowaliśmy się na nabycie peruki wykonanej w stu procentach z włosa naturalnego, to jest to produkt z najwyższej możliwej półki stworzony na Państwa zamówienie przez najlepszych ekspertów. Oznacza to, że stronić powinniśmy od tanich i pochodzących z niewiadomego źródła kosmetyków czy środków pielęgnacyjnych, od których aż uginają się półki supermarketów czy drogerii. Są one bowiem dedykowane samodzielnie zapuszczonym włosom, które posiadają własne źródło nawilżania oraz do których dostarczane są przez naczynia krwionośne niemalże bez przerwy substancje odżywcze. Sytuacja taka nie występuje w przypadku peruk, co jednoznacznie wymusza dobieranie innych niż standardowe środków.

Wysoce zalecamy, aby sięgać po szampony, odżywki, kosmetyki nawilżające oraz produkty stylizacyjne, na których opakowaniu znajdziemy zapis, iż są one dedykowane perukom naturalnym. W sytuacji, gdy w sklepach w naszej okolicy jest o nie dość trudno, a nie wiemy któremu sklepowi internetowemu można by było w tej kwestii zaufać, zachęcamy do wizyty w naszym salonie, w którym nasi specjaliści doradzą Państwu wyroby kosmetyczne, pielęgnacyjne i konserwujące zgodne ze specyfiką Państwa produktu. Ich rekomendacje sprawią nie tylko, że peruka długo cieszyć będzie oko nieskazitelnym wyglądem, elastycznością i blaskiem, ale także nie będzie narażona na nadmierne przesuszenie czy matowienie.

Odwiedzając nasz salon w Gdyni https://rokoko.com.pl/peruki-gdynia mogą Państwo także zdecydować się skorzystać z usługi farbowania lub zmiany stylu upięcia włosów. Jest to nasza propozycja dla wszystkich klientów, którzy po kilku tygodniach lub miesiącach regularnego noszenia produktu uznali, że nie spełnia on już ich oczekiwań estetycznych i pragnęliby dokonać w nim pewnych zmian…choćby dodając do niego intrygujące pasemka, wzbogacając go o fale lub loki, albo też decydując się na niezwykle popularne w obecnym sezonie, szczególnie wśród przedstawicielek płci pięknej, pazurki. Dołożymy wszelkich starań, aby wszelkiego typu zlecane przez Państwa zabiegi przebiegały w przyjemnej, niemalże przyjacielskiej atmosferze oraz by efekt końcowy naszej pracy był dla Państwa w pełni satysfakcjonujący. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim portfolio wyrobów perukarskich, kosmetyków i akcesoriów pozwalających je upiększyć, jak również z bogatą ofertą usług pielęgnacyjno-stylizacyjnych, które świadczymy już od wielu lat i dzięki którym zdobyliśmy szerokie grono oddanych, zadowolonych klientów. Teraz mogą Państwo dołączyć do tego grona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ