Odzież Second Hand

Firma Udany Start – http://hurtowniaodziezyuzywanej.com.pl/ – zajmuje się sprzedażą odzieży używanej w skali hurtowej. Tym, co odróżnia nas od konkurencji, jest bardzo duży odsetek ubrań dobrych marek, które znajdują się w stanie bliskim nowości. Nasi klienci uzyskują doskonałe wyniki finansowe i od samego początku działalności stają się konkurencyjni wobec ciucholandów o ugruntowanej pozycji. Dzięki nam nie musisz na własną rękę organizować transportów z zagranicy ani korzystać z pośredników mających własne sklepy, przez co nie ma co liczyć na otrzymanie wysokiej jakości towaru.

Współpraca z nami to nie tylko gwarancja towaru na odpowiednim poziomie, ale również rzetelności. Wszelkie zamówienia realizujemy zgodnie z ustaleniami, dlatego też odsetek zadowolonych klientów naszej hurtowni jest bardzo wysoki. Dostarczamy odzież męską, damską, dziecięcą, wszystko, czego przeciętna osoba urządzająca w ciucholandach polowania na okazje może zapragnąć.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego potrzebują nasi klienci, ponieważ przez długie lata sami działaliśmy jako zwykły ciucholand. Nasza firma stawia sobie ambitne zadanie uchronienia klientów przed koniecznością korzystania z nieuczciwych dostawców, którzy zamiast ubrań niesortowanych sprzedają po prostu odpady, wśród których maksymalnie 10% nadaje się do użytku i takich, które najlepsze partie towaru zatrzymują dla siebie.

Minimalne zamówienie w naszej hurtowni wynosi zaledwie 90 kg, nasze usługi są więc dostępne zarówno dla małych, prowincjonalnych ciucholandów, jak i dla tych, które działają na bardzo dużą skalę w największych polskich metropoliach. Obsługujemy klientów z całej Polski, więc niezależnie od tego, czy Twoja firma działa na terenie Podkarpacia, Mazowsza, Pomorza czy Wielkopolski – jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Nasza hurtownia jest zlokalizowana w okolicach Białegostoku i Łap. Po odbiór towaru najlepiej przyjechać osobiście busem, jednak wielu naszych klientów wykorzystuje w tym celu samochody osobowe (w samochodzie osobowym można zmieścić około 200 kg niesortowanej odzieży). Gwarantujemy, że każda wyprawa po towar okaże się w stu procentach opłacalnym przedsięwzięciem.

13a

Ubrania, które dostarczamy klientom, pochodzą z Wielkiej Brytanii, wśród nich bardzo często można znaleźć produkty czołowych marek, takich jak Next, Atmosphere czy Marks & Spencer. Jakość naszych dostaw zdecydowanie przewyższa to, z czym mamy do czynienia w przypadku innych hurtowni, mimo to nasze ceny znajdują się na bardzo atrakcyjnym poziomie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz na stronę http://hurtowniaodziezyuzywanej.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ