Odzież ze zdobieniami – Avalon Sportswear

Firma Avalon Sportswear to jeden z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dostawców odzieży ze zdobieniami. Jednym z największych atutów Avalon Sportswear jest niezwykle szeroka oferta. W katalogu na stronie https://www.avalonsportswear.com.pl można znaleźć między innymi odzież reklamową wszelkiego rodzaju – nie tylko popularne czapki, bluzy czy koszulki, ale również np. obuwie czy bieliznę. Niezależnie od tego, jakiego rodzaju materiały reklamowe są potrzebne – na pewno da się je znaleźć w ofercie firmy.

Zatrudniani przez nas specjaliści mają ogromną wiedzę na temat produktu, potrzeb i wymagań klientów, są otwarci na sugestie i gotowi do udzielenia kompetentnej i rzetelnej porady. W każde powierzone im zadanie angażują się w pełni, aby obie strony były zadowolone ze współpracy.

Avalon Sportswear to również firma, której realizacje nie schodzą poniżej określonego poziomu. Korzystamy wyłącznie z produktów dostarczanych przez sprawdzonych i znanych na świecie dostawców. Wśród marek, z którymi współpracujemy, można wymienić między innymi B&C, Fruit, Russel, James Nicholson, Tee Jays, Kariban, Regatta, Result, Beechfield, Karlovsky i wiele innych – pełną listę dostawców opublikowaliśmy na naszej stronie.

Na bardzo wysokim poziomie znajduje się również nasz serwis – klientów obsługujemy szybko, sprawnie i kompleksowo, chętnie i wyczerpująco odpowiadamy na wszelkie pytania, udzielamy wszystkich informacji, o jakie zwracają się do nas kontrahenci. Zamówienia realizujemy dokładnie i zawsze w ustalonym wcześniej terminie – wypracowane przez prawie dwie dekady działalności procedury pozwoliły wyeliminować spóźnienia, dzięki czemu w roku 2008 zajęliśmy 1 miejsce w rankingu dotyczącym terminowości i jakości obsługi (ranking ten obejmował 55 firm z różnych krajów).

Zarówno nasze usługi jak i przygotowywane przez nas materiały spełniają bardzo wysokie standardy, dzięki czemu nasi klienci zawsze mogą na nas liczyć i w pełni nam zaufać. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z uwzględnieniem specyficznych potrzeb usługobiorcy. Zachęcamy do odwiedzenia strony https://www.avalonsportswear.com.pl/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ