Czas karnawału to świetny moment na odrobinę szaleństwa w waszej sypialni. Producenci prześcigają się w coraz to bardziej wyszukanych i dopracowanych kolekcjach bielizny nocnej. Możesz wcielić się w rolę jaką tylko sobie wymarzysz: policjantki, pielęgniarki czy też szalonej uczennicy. To również dobry pomysł na pokonanie codziennej rutyny w Waszej sypialni.

Jaki model bielizny wybrać? 

Przy wyborze bielizny kierowałabym się własnymi upodobaniami i preferencjami. Nie każda kobieta od razu odważy się włożyć na siebie zmysłowy strój pielęgniarki czy też uwodzicielki kostium kocicy. Wystarczy jedynie delikatnie przełamać swoje przyzwyczajenia i założyć na przykład delikatną, kobiecą koszulkę. Bogaty wybór modeli i szeroka dostępność rozmiarów bez problemu pozwoli wybrać model bielizny dopasowany do potrzeb każdej kobiety. 

Rutyna to ta rzecz, której żadna sypialnie nie chciała by gościć u siebie. Może w bardzo podstępny sposób popsuć naprawdę głęboką i zmysłową relację między dwojgiem ludzi. Czasami pojawia się szybko i niepostrzeżenie, innym razem dopiero po kilku latach wspólnego związku. Jest na tyle złośliwą materią, że w łatwy i przebiegły sposób może Was od siebie oddalić i zniszczyć więź jaka Was łączy. Dlatego naprawdę warto jest od czasu do czasu sięgnąć po dobrodziejstwo jakim jest bielizna erotyczna. Wybrać przebrania erotyczne, które szybciutko wygonią rutynę z Waszej sypialni. Każda z Was, bez wyjątku, fantazjowała chociaż raz w życiu o wcieleniu się w rolę seksownego króliczka, uwodzicielskiej pokojówki czy też stanowczej policjantki. W obecnych czasach nie musisz nawet wychodzić z domu aby wyposażyć się w tego typu przebranie. Wystarczy tylko nieco bardziej zgłębić zasoby na przykład sklepów internetowych z bielizną. 

Poniżej kilka propozycji seksownej bielizny, które bez problemu można znaleźć w sklepach zarówno stacjonarnych jak i internetowych.

Pierwsze trzy propozycje to typowe przebrania erotyczne, które bez wątpienia podgrzeją atmosferę w Waszej sypialni. Niezwykle uwodzicielska pielęgniarka w bardzo skąpym wydaniu. Góra w formie biustonosza, dół natomiast jako urocze figi oczywiście wyposażone w paski do pończoch oraz opaska dopełniająca całość. Kolejna propozycja to uwodzicielska kocica z zalotną kitką. Urocza opaska w formie uszek oraz czarne mitenki dodają tej propozycji niezwykłego uroku. Trzecia propozycja to kostium niegrzecznej uczennicy, niezwykle niewinnej ale z małym pazurkiem. Góra w formie przeźroczystego topu, dół natomiast w formie stringów połączonych w nietuzinkowy sposób z mini spódniczką. 

Dla Pań nieco mniej pewnych siebie, poniżej propozycja klasycznego kompletu w zmysłowym kolorze głębokiej czerni. Góra w formie biustonosza wykończonego bardzo modnymi w tym sezonie paseczkami, dół natomiast w formie kusych majteczek typu stringi. 

Fajnym uzupełnieniem nocnej stylizacji, który bez wątpienia jeszcze dodatkowo podkręci atmosferę w Waszej sypialni jest packa, piórka czy też mały pejczyk. Z szerokiego wachlarza modeli dostępnych na rynku można naprawdę wybrać ciekawy dodatek. 

Źródło zdjęć: © lasiens.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ