Jaki kupić smartfon do 1500 złotych?

Producenci smartfonów prześcigają się w coraz nowszych technologiach. Jedni oferują urządzenia z bardzo dobrym aparatem, inni tworzą smartfony typowe dla graczy, bądź do pracy.

Jaki smartfon do 1500 złotych?

W tym przedziale cenowym znajdziemy wiele modeli dobrych smartfonów. Możemy znaleźć dzieła czołowych producentów takich jak Huawei, Samsung czy LG. Jednak za tą cenę nie dostaniemy najnowszych modeli.

Wybierając telefon w tej cenie warto porównać kilka modeli i wybrać ten, który najbardziej nam odpowiada. Do 1500 złotych smartfon powinien być wyposażony w technologie LTE. Jeśli chodzi o parametry techniczne to zazwyczaj ma 3-4 gigabajty ram oraz minimum 32 gigabajty pamięci wbudowanej. Procesor z reguły jest podobny we wszystkich modelach w tej cenie. Jeśli jednak zależy ci na tym, abyś mógł grać na smartfonie, to wybierz opcję, w której będzie 4 gigabajty ram oraz 64 gigabajty pamięci wbudowanej. Pozwoli to na instalowanie dużej ilości gier i aplikacji na urządzeniu.

Kolejnym ważnym aspektem jest aparat. Jest przydatny, jeśli prowadzimy aktywne życie w mediach społecznościowych. Dzięki temu nie potrzebujemy dodatkowego aparatu. Do 1500 złotych dostaniemy telefon z aparatem około 20 megapikseli. Dzięki temu możemy robić zdjęcia wysokiej jakości. Wybierając smartfon z dobrym aparatem musimy sprawdzić w jakiej jakości nagrywa filmy. Minimalna powinna być full HD.

Ostatnim elementem powinien być wygląd oraz wielkość smartfona. Do 1500 złoty dostaniemy telefon z ekranem około 6 cali. Jest to odpowiednia wielkość zarówno do grania, pracy, jak i tworzenia filmów oraz zdjęć. Powinniśmy zwrócić uwagę na jakość wykonania i kształt smartfona. Warto przed zakupem potrzymać telefon w dłoni, aby sprawdzić czy wielkość i kształt nam odpowiada.

Przykładowe modele w tej cenie to Pocophone F1, Xiaomi Mi A2, Xiaomi Mi A2 Lite, Samsung Galaxy S7, LG G6, Honor Play, Nokia 6.1, Samsung Galaxy A6+, Apple iPhone SE 32 GB, Huawei P20 Lite. Warto wybrać któryś z nich, gdyż są to jedne z najlepszych dostępnych modeli na rynku w tej cenie.

www.malamama.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ