Zawsze modny dżins

Koszula z ponadczasowego materiału, jakim niewątpliwie jest denim, powinna znaleźć się w szafie każdej pani. Ten dość prosty ciuch posiada tak naprawdę wiele form, co ułatwia dobranie najlepszej wersji do sylwetki i upodobań.

Dżins dobry na wiosnę

Ubrania z dżinsu noszone są cały rok, ale to właśnie na wiosnę wyjmuje się z szaf odzież jeszcze zapewniającą trochę ciepła, ale już nie zimową – koszule i żakiety reprezentują właśnie tę kategorię. Samo posiadanie modnej koszuli to jeszcze nie wszystko, trzeba jeszcze wiedzieć, jak ją nosić – jedne sposoby będą modne, inne nie. Każdy sezon przynosi kilka popularnych stylizacji, które można zapożyczyć lub się nimi zainspirować. Charakterystyczną cechą większości denimowych koszul jest ich raczej luźny krój, dlatego też moda łączy je z dopasowanym dołem. Praktycznie każdego roku noszone są jakieś wąskie spodnie, więc jest w czym wybierać. Mogą to być legginsy lub zwykłe proste i gładkie spodnie – rurki. Łączenie dwóch dżinsowych elementów nie wygląda źle, podobnie jak utrzymywanie góry i dołu stroju w tym samym niezobowiązującym stylu. Drugą opcją jest wykorzystanie zalet kontrastu i dorzucenie do denimowej koszuli spodni eleganckich bądź w wersji „drapieżnej” – poszarpanych i z dziurami.

Multum stylów

Niezależnie od typowych skojarzeń z koszulą dżinsową, nie zawsze wygląda ona tak samo. Może na przykład mieć inny kolor, czy niestandardowy fason. Łamanie stereotypów jest jednym z najciekawszych zadań mody. Wskutek tego można wrzucić do swojej wiosennej szafy koszulę dopasowaną – prawie sukienkę, jednak wyposażoną w kieszenie, guziki i zawadiacki styl właściwy dla tego rodzaju odzieży. Można też koszulę rozpinać – częściowo lub w całości – tworząc po prostu większy dekolt lub wkładając pod spód t-shirt, top czy nawet fantazyjną bluzeczkę. Z typowym „dżinsowym” kolorem bardzo dobrze komponuje się biel (niech to będzie jednak biel czysta, śnieżna i nieskazitelna), przy okazji rozświetlając stylizację i naszą cerę, dokładnie tak, jak pasuje to robić wiosną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ