auto części kielce

Jeśli szukasz części zamiennych w Kielcach warto skorzystać z oferty sklepu znajdującego się przy ulicy Pomorskiej 121. Szeroki asortyment obejmuje zarówno części nowe, jak i uzywane. Dużym atutem jest to, że sklep czynny jest nie tylko w dni robocze, ale również soboty do godziny 14:00.

Bogata oferta

Sklep oferuje swoim klientom naprawę uszkodzonych plastików i w zależności od rozmiaru uszkodzenia, za usługę zapłacimy od 50 do 200 zł. Poza tym dysponuje dużym wyborem części zamiennych w Kielcach, które są zdecydowanie tańsze, niż oryginalne, a nadal odznaczają się wysoką jakością. Innym sklepem stacjonarnym jest Auto-kozak zlokalizowany przy ulicy 1-ego Maja 220A, który zatrudnia wyłącznie wykwalifikowanych pracowników. Dzięki temu możemy mieć pewność, że w przypadku jakichś wątpliwości bądź pytań, otrzymamy potrzebna pomoc i poradę. W celu otrzymania informacji możemy skontaktować się ze sklepem telefonicznie.

Sieć MotoArt

Sklep sieciowy MotoArt, który współpracuje z inna siecią ProfiAuto w swojej ofercie posiada wiele części i akcesoriów samochodowych w Kielcach. W sprzedaży posiada również akumulatory. MotoArt prowadzi także sprzedaż hurtową i zaopatruje wiele warsztatów samochodowych. Ciekawostką i za jednym razem ogromną zaletą jest to, że pracownicy sklepu oferują bezpłatna diagnozę usterek na miejscu.

Auto części w Kielcach - gdzie kupić części samochodowe

Hurtownia o szerokiej ofercie

Ktmotors z siedzibą przy Alei Solidarności 9 w Kielcach prowadzi sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową i nawiązuje współpracę nie tylko z warsztatami i sklepami, ale również z firmami transportowymi. Firma również zadbała o zadowolenie klientów i dla każdego rodzaju odbiorcy przygotowała odpowiednie rabaty i promocje. W celu uzyskania zniżki, wystarczy zadzwonić lub wypełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej, na podstawie którego zostaniemy przydzieleni do odpowiedniej grupy klientów.

Duży wybór

Szerokim asortymentem dysponuje hurtownia After-Parts, która oferuje swoim klientom nie tylko części samochodowe w Kielcach, ale również chemię, akumulatory, płyny eksploatacyjne, akumulatory, a nawet narzędzia i wyposażenie warsztatów. Obecnie w ich ofercie znajduje się ponad 50 000 produktów w atrakcyjnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ