Jak powiększyć pośladki

Jennifer Lopez ze swych pośladków zrobiła atut i jeden z rozpoznawalnych znaków. Marny kiedyś powód do dumy, wg. plotkarskich magazynów, ubezpieczyła na dwadzieścia siedem milionów dolarów. Jędrna, dorodna pupa jest obiektem wielu dociekań – czy to naturalny wytwór natury, czy też J.Lo uległa medycynie estetycznej i je powiększyła?

Powiększanie pośladków

Pośladki tworzy grupa trzech rodzajów mięśni. Ich wielkość, pierwotny kształt zależą od predyspozycji genetycznych, natomiast sprężystość oraz to, jak wyglądają np. w wieku dojrzałym, zależy od trybu życia, diety. Niestety, dzisiejsze czasy nie sprzyjają ani aktywności fizycznej ani prawidłowemu odżywianiu. Spędzając większość czasu właśnie na pośladkach, trudno się dziwić, gdy tracą one swój właściwy kształt i elastyczność. A bywa i tak, że wredny los nie obdarzy wystającą pupą tylko miejscem przypominającym deskę. I cóż wtedy? Wtedy można powiększyć pupę.

Jak powiększyć pupę?

Zabieg powiększania pośladków jest inwazyjny, bez względu na metodę. Najdelikatniejszym sposobem, ale jednocześnie z najkrótszym efektem jest powiększenie pośladków za pomocą kwasu hialuronowego. Zabieg ten stosowany jest raczej do niewielkich korekt, wypełnień, poprawy kształtu. Po zastosowaniu znieczulenia miejscowego, przez kilkanaście minut wstrzykiwany jest specjalny żel z kwasem hialuronowym. Cała operacja trwa niecałą godzinę i nie wymaga hospitalizacji. Efektem ubocznym mogą być siniaki lub niewielkie dolegliwości bólowe.

Drugim medium stosowanym w powiększaniu pośladków jest własny tłuszcz. Odessany z miejsc gdzie tkanka tłuszczowa osiągnęła nadmierny rozmiar, zostaje specjalnie przygotowany i wszczepiony do pośladków. Operacja trwa około półtorej godziny przy ogólnym znieczuleniu. Po zabiegu konieczna jest 24-godzinna hospitalizacja. Najbardziej inwazyjna metoda to wszczepienie silikonowych implantów. Choć operacja trwa najdłużej (ok. 2 godziny), choć rekonwalescencja trwa najdłużej, jest najbardziej bolesna i obostrzona kilkoma zakazami, daje największą możliwość modelowania kształtu i wielkości pośladków. Stosowane medium to silikonowe implanty. Ponadto efekt powiększenia trwa najdłużej.

Wszystkie metody są dostępne w wielu gabinetach medycyny estetycznej. Uważane są za zabiegi bezpieczne. Każdy zabieg przynosi natychmiastowy efekt, ale jak wspomniano wcześniej, długość każdego z nich jest inna. O wyborze metody zwykle decyduje lekarz, który ocenia stan zdrowia pacjentki oraz które medium w każdym indywidualnym przypadku sprawdzi się najlepiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ